• ساعت : ۱۱:۴۴:۱۷
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ 
  • کد خبر : ۴۲۸۰
اعلام آمادگی 200 مددكار برای مشاركت در سامانه مشاوره كرونا
مسئول انجمن مددکاران اجتماعی ایران در استان اصفهان با اشاره به اعلام آمادگی 200 مددکار برای مشارکت در سامانه مشاوره رایگان پیرامون کرونا گفت: این سامانه با 24 مشاور از اسفندماه سال گذشته آغاز به‌کار کرد و همچنان فعال است.

بتول امین‌جعفری درباره راه‌‌اندازی سامانه مشاوره رایگان پیرامون کرونا اظهار داشت: اواخر اسفندماه سال گذشته ایده راه‌اندازی سامانه مشاوره 24 ساعته رایگان تلفنی کرونا را به سازمان بهزیستی و همزمان به شهرداری و شورای شهر اصفهان ارائه دادیم که خوشبختانه مورد استقبال رییس کمیسیون اجتماعی شورای شهر واقع و زیرساخت‌های آن توسط مدیریت شهری فراهم شد.

وی افزود: پس از راه‌اندازی خط تلفن مشاوره رایگان 137 فراخوانی منتشر کردیم که در کمتر از 24 ساعت بیش از 200 مددکار اجتماعی و مشاور برای مشارکت رایگان در این طرح اعلام آمادگی کردند و این سامانه با 24 مشاور و به صورت 24 ساعته راه‌اندازی شد.

این مددکار اجتماعی ادامه داد: این مشاوران به جز مباحث مربوط به بیماری کرونا درباره مسائلی مانند ازدواج و تعارضاتی که در خانواده‌ها به وجود آمده بود نیز به شهروندان مشاوره دادند و خوشبختانه علاوه بر اصفهان تماس‌هایی از هم‌وطنان سراسر کشور نیز داشته ایم.

وی خاطرنشان کرد: این سامانه همچنان فعال است و افرد می‌توانند با شماره‌هایی که در پوستر سامانه در سایت esfahanfarhang.ir وجود دارد و یا با سامانه 137 تماس گرفته و  به صورت رایگان مشاوره دریافت کنند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.3.0
    V5.7.3.0