• ساعت : ۱۰:۳۵:۱۳
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۲/۱۵ 
  • کد خبر : ۴۲۲۷
بررسی اصول مهم گویندگی در وبینار "مبانی گویندگی و صدا"
دومین جلسه کارگاه مجازی وبینار "مبانی گویندگی و اجرا"، 16 اردیبهشت با حضور فائزه فتاحی گوینده و مجری برگزار می شود.

مدیر فرهنگسرای رسانه گفت: با توجه به اینکه کارگاه های گویندگی همیشه  با مخاطبین خوبی روبرو بوده و درخواست های زیادی جهت برگزاری آن است به خاطر شرایط حاضر و شیوع ویروس کرونا، ادامه برگزاری این کارگاه ها  به صورت مجازی برنامه ریزی شده است.

فاطمه شفیعی با بیان اینکه مردم با وجود شرایط اخیر به آموزش های مجازی روی آورده اند، افزود: اولین جلسه کارگاه مجازی گویندگی سه شنبه  26 فروردین با حضور فائزه فتاحی گوینده و مجری اجرا شد که مورد استقبال مخاطبان زیادی حتی از استان های دیگر قرار گرفت.

وی افزود: دومین کارگاه رایگان وبینار "مبانی گویندگی و اجرا" نیز از سوی فرهنگسرای رسانه وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان، روز سه شنبه 16 اردیبهشت از ساعت 17 با حضور فائزه فتاحی گوینده و مجری در فضای مجازی پخش خواهد شد که مباحثی شامل وبینار گویندگی و اجرا، اصول مهم گویندگی و اجرا، ویژگی های صدا، بهداشت و پرورش صوت تدریس می شود‌.

گفتنی است؛ علاقه مندان برای شرکت در این کارگاه مجازی می توانند پس از ورود به skyroom.online/ch/esf-farhang/fan  و کروم گزینه مهمان را انتخاب کرده و از این برنامه به صورت رایگان استفاده کنند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.3.0
    V5.7.3.0