• ساعت : ۹:۳۶:۸
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۲/۰۶ 
  • کد خبر : ۴۲۰۸
نمایش فرهنگ عامه مردم اصفهان در برنامه طنز "منارجنبون"
برنامه "منارجنبون" به مناسبت هفته فرهنگی اصفهان از 3 تا 9 اردیبهشت هر شب ساعت 23 از صفحه @isfahanfarhang پخش می شود.

شهرداري اصفهان، طي سال‌هاي اخير يک هفته از ماه ارديبهشت را به اجراي برنامه‌هاي مختلف فرهنگي هنري اختصاص داده که امسال به دليل شیوع ويروس کرونا، در روند برگزاري اين "هفته فرهنگي" تغييراتي ايجاد شد.

شهرداری و سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان بعد از شیوع این ویروس با توجه به اینکه مردم اغلب در فضای مجازی هستند به سمت اجرای مجازی برنامه ها و ارائه خوراک های فرهنگی پرداختند.

برنامه "منارجنبون" در همین راستا به مناسبت هفته فرهنگی اصفهان توسط معاونت اجتماعی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان برنامه ریزی شده که تا 9 اردیبهشت هر شب ساعت 23 از صفحه @isfahanfarhang به روی آنتن می رود.

اسم این برنامه اینترنتی برگرفته از اثر تاریخی شناخته شده اصفهان در جهان است  و ساختار طنز موسیقیایی دارد که شامل اجرای دو بخش استندآپ توسط جواد مدنی و زینت کنجکاو و دو قسمت موسیقی توسط گروه "بند بیدار"  می شود.

برنامه اینترنتی "منارجنبون" فرهنگ عامه مردم اصفهان و آداب و رسوم آن ها را با تاکید بر اصطلاحات و لهجه های اصیلشان به تصویر می کشد که در نخستین اجراهایش مورد استقبال مردم اصفهان قرار گرفت و بازدید از اولین قسمت آن در کمتر از 24 ساعت به 20 هزار نفر رسید.

گفتنی است؛ علاقه مندان برای استفاده از برنامه‌های سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری در هفته فرهنگی اصفهان می‌توانند به صفحه و وب‌سایت فرهنگسرای مجازی این سازمان به نشانی vcci.ir و صفحه instagram.com/isfahanfarhang مراجعه کنند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.5.5.0
    V5.5.5.0