• ساعت : ۹:۹:۱۲
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۲/۰۴ 
  • کد خبر : ۴۲۰۵
با برنامه های تلویزیونی "چهل‌چراغ" و "بهشت اجابت" همراه شوید
سلسله ‌نشست‌های "چهل‌چراغ" و ویژه برنامه "بهشت اجابت" در ماه مبارک رمضان امسال از شبکه استانی اصفهان پخش می‌شود.

سلسله ‌نشست‌های "چهل‌چراغ" و ویژه برنامه "بهشت اجابت" از جمله ویژه‌برنامه‌های سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان در ماه رمضان است که در قالبی متفاوت و از قاب تلویزیون اجرا خواهد شد.

نهمین دوره سلسله نشست‌های "چهل‌چراغ" به همت معاونت اجتماعی، اداره اجتماعی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان و مرکز تخصصی خانواده با همکاری صدا و سیمای مرکز اصفهان از شبکه استانی اصفهان پخش می‌شود.

برنامه "چهل‌چراغ" از ساعت 14:30 تا 16 روزهای زوج ماه مبارک رمضان به صورت زنده از شبکه استانی اصفهان و در فضای فرهنگسرای مجازی سازمان پخش می‌شود و تکرار برنامه نیز روزهای فرد در همان ساعت پخش خواهد شد. همچنین گلچین 20 دقیقه‌ای هر برنامه شب‌ها و از ساعت 21 به بعد روی آنتن می‌رود.

موضوع نشست‌های امسال "طراحی زندگی در روزهای سخت" و عنوان برنامه "طراحی نقشه عبور از بحران‌ها و چالش‌های زندگی" است تا در شرایط سخت، خانواده و افرادی تاب‌آور و مقاوم داشته باشیم و زندگی خود را به شکلی طراحی کنیم که شالوده خانواده حفظ شود و از بحران‌ها عبور کند.

پخش برنامه زنده سحرگاهی با عنوان "بهشت اجابت" از شبکه استانی اصفهان نیز  یکی از اقدامات مجموعه تخت فولاد در ماه رمضان است که از ساعت 3:30 بامداد تا اذان صبح، به مدت 30 سحر در ماه مبارک رمضان و از محل مجموعه تاریخی، فرهنگی و مذهبی تخت فولاد اصفهان پخش می‌شود که علاوه بر شبکه استانی اصفهان به مدت 10 شب از شبکه سراسری شما نیز پخش خواهد شد.

موضوعات محوری این برنامه به صورت متنوع و به‌روز و با رویکرد اقتصادی انتخاب شده است و با توجه به نامگذاری سال 99 به نام سال جهش تولید از سوی مقام معظم رهبری، الزامات تحقق جهش تولید از دیدگاه فرهنگی و همچنین راه‌های وسعت رزق بررسی می‌شود.

تواشیح و مناجات در محیط تخت فولاد اصفهان، برگزاری آیین سحوری‌خوانی و بهره مندی از ظرفیت هنرمندان اصفهانی جهت احیای این آیین و سنت قدیمی، بخش کلام بزرگان و مشاهیر حاوی صدای به‌‌جا مانده مشاهیر مدفون در تخت فولاد، سخن درباره نکات اخلاقی و همچنین خواندن هر شب یک وصیت‌نامه از جمله برنامه های برنامه سحرگاهی بهشت اجابت است.  

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.3.0
    V5.7.3.0