چهارشنبه, 7 خرداد 1399
  • ساعت : ۱۰:۶:۲۰
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ 
  • کد خبر : ۴۱۸۴
توزیع بسته های حمایتی بین كودكان آسیب پذیر مناطق حاشیه ای شهر
رئیس اداره توسعه فرهنگ سلامت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان از توزیع بسته های حمایتی بین کودکان آسیب پذیر مناطق حاشیه ای شهر در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا خبر داد.

فریناز تولاییان در این باره اظهار داشت: با توجه به مباحث کرونا و شیوع این ویروس که تمام شهر را درگیر کرده است، تصمیم گیری هایی در خصوص حمایت از کودکان آسیب پذیر از سوی معاونت اجتماعی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان و اداره اجتماعی انجام شد.

وی افزود: این گروه آسیب پذیر که شامل کودکان کار، بد سرپرست و بی سرپرست می شود، عمدتا در در نواحی حاشیه ای شهر سکونت دارند اما تردد آن ها در تمام سطح شهر است و از این رو تصمیم گرفته شد بسته های حمایتی شامل مواد ضدعفونی، صابون، ماسک و دستکش در اختیار آن ها قرار گیرد و تا زمان شیوع این بیماری، به طور هفته ای شارژ شود.

تولاییان در امان ماندن این کودکان از خطر شیوع بیماری و همچنین ممانعت از شیوع ویروس کرونا توسط آنها در سطح شهر را هدف این اقدام عنوان کرد.

وی با اشاره به اهمیت بحث آموزش ها در مناطق حاشیه ای شهر خاطرنشان کرد: با وجود اقداماتی که در این راستا انجام شده، به این نتیجه رسیدیم که مقوله عمومی آموزش در سایر نقاط شهر در مناطق حاشیه ای کمتر تاثیر داشته که در نظر داریم 30 هزار پوستر پشت در هر خانه در چند منطقه حاشیه ای نصب کرده و با تاکید بر بر بحث "درخانه بمانیم" نکات بهداشتی و ضروری را اطلاع رسانی کنیم.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.5.5.0
    V5.5.5.0