پنج‌شنبه, 5 خرداد 1401
  • ساعت : ۱۹:۵۴:۲۱
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۱۰/۱۷ 
  • کد خبر : ۱۱۷۲۰
ایده كاپ چهارباغ آرامش و زندگی چالش رقابتی برای ایده های شهروندی
رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان گفت: از عموم شهروندان، کارشناسان و جامعه علمی کشور دعوت می کنیم تا ایده های خود برای تببین شخصیت چهارباغ دوست داشتنی اصفهان را از طریق ایده کاپ «چهار باغ زندگی» برای ما ارسال کنند.

مجتبی شاه مرادی اظهار کرد: مدیریت جدید شهرداری اصفهان فعالیت خود را در مسیر تحقق شعار « اصفهان من، شهر زندگی» قرار داده است.
وی افزود:  بر این اساس با توجه به اینکه چهارباغ اصفهان یکی از خیابان‌های اصلی، مهم و خاطره ساز برای مردم نصف جهان است، در بستر محقق ساختن این شعار به این خیابان تاریخی پرداخته ایم و از ایده های شهروندان در این راستا استقبال می کنیم.
وی ادامه داد: سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان با همکاری مدیریت پژوهش، خلاقیت و فناوری‌های نوین، در ایده کاپ یازدهم  خود «چهارباغ زندگی» را مدنظر قرار داده است و بر این اساس از عموم شهروندان، کارشناسان و جامعه علمی دعوت می کنیم تا ایده های خود برای تبدیل چهارباغ به چهارباغ آرامش و زندگی را برای ما ارسال کنند.
وی خاطرنشان کرد: شهروندان می توانند طرح ها و ایده‌های مطلوب  و جدید مدنظر خود برای رسیدن به چهارباغ مطلوب و دوست داشتنی نصف جهان، از ابعاد مختلف فرهنگی ، اجتماعی، اقتصادی و کالبدی را از طریق  میز خدمات غیرحضوری شهرداری اصفهان به آدرس https://my.isfahan.ir  بخش ایده کاپ چهارباغ زندگی ثبت کنند.
گفتنی است مهلت  ارسال طرح و ایده برای ایده کاپ «چهارباغ زندگی» که با مشارکت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان و مدیریت پژوهش، خلاقیت و فناوری‌های نوین شهرداری برگزار می شود، تا 15 بهمن ماه 1400 است.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.0.9.0
    V6.0.9.0