پنج‌شنبه, 11 آذر 1400
  • ساعت : ۱۰:۲۲:۹
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ 
  • کد خبر : ۱۱۵۹۳
هفت قدم نزدیكتر به كتاب
تعداد 10 عنوان کتاب منتشر شده از سوی انتشارات سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان ویژه هفته کتاب و کتابخوانی معرفی شد.

مدیر انتشارات سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان حمایت از مولفین و پژوهشگران جهت خلق آثار آنها و معرفی به شهروندان جهت توسعه فرهنگ مطالعه را مهم ترین دستور کار این انتشارات عنوان کرد.

مظاهر مهرابی افزود: انتشارات سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان به عنوان ناشر فرهنگ و اندیشه نصف جهان به مناسبت هفته کتاب وکتابخوانی در قالب طراحی پوسترهایی با شعار "هفت قدم نزدیکتر به کتاب" به معرفی آثار منتشر شده خود پرداخته است.

وی اظهار داشت: تاریخ سینما از ما شروع نمی شود، چه وخدی بود، تذکره سخنوران، از سُرمه سپاهان، جانان عشق و جان خط، نگین اصفهان، سینمای هشت، مجموعه مقالات صاعد، یکصد ویک نکته در گردشگری اصفهان و هنرمعاصر اصفهان از جمله کتب گردآوری و منتشر شده توسط انتشارات سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان است.

وی تصریح کرد: علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با کتب این انتشارات می توانند به سایت entesharat.esfahanfarhang.ir مراجعه کرده و یا با شماره 32231086 تماس حاصل کنند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.0.9.0
    V6.0.9.0