پنج‌شنبه, 11 آذر 1400
  • ساعت : ۱۲:۱۴:۳۰
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ 
  • کد خبر : ۱۱۵۶۲
تهیه بسته های آموزشی "مشق بدون اشك" و "تسلای فقدان"
رئیس اداره فرهنگی اجتماعی منطقه 12 شهرداری اصفهان از تهیه دو بسته آموزشی"مشق بدون اشک" و "تسلای فقدان" مرتبط با تبعات دوره کرونا خبر داد.

اکرم قپانچی اظهار کرد: برنامه های اداره فرهنگی اجتماعی متناسب با شرایط زمانی و نیاز شهروندان منطقه تنظیم می شود که در تمام فصول سال روال متفاوتی دارد.

وی افزود: با توجه به اینکه در دوره شیوع کرونا با بحث تعطیلی مدارس مواجه هستیم، اقداماتی در زمینه آموزش والدین برای آموزش فرزندان در منزل و دور از مدرسه صورت گرفته است.

وی ادامه داد: بسته آموزشی "مشق بدون اشک" شامل 11 کلیپ در ده قسمت است که توسط مشاوران تحصیلی با هدف ارتقا مهارت های والدین تهیه شده و به تکنیک های آموزشی اشاره دارد.

وی گفت: از آنجایی که مهارت های ارتباط گرفتن با فرزندان اهمیت زیادی دارد، در این بسته آموزشی بر روی این موضوع نیز تاکید شده و تمرکز بر روی دانش آموزان دوره ابتدایی است.

رئیس اداره فرهنگی اجتماعی منطقه 12 شهرداری اصفهان، بهبود و ارتقا سلامت روانی شهروندان منطقه را هدف مهمی عنوان کرد و اظهار داشت: با توجه به اینکه در دوره کرونا برخی از خانواده ها، عزیزان خود را از دست دادند، تصمیم بر آن گرفته شد تا برای آموزش ملزومات مربوط به عبور از این غم و تحمل فقدان، مجموعه ای با عنوان "تسلای فقدان" در ده قسمت تهیه کنیم.

قپانچی افزود: در این فیلم های کوتاه چند دقیقه ای، تکنیک های روانشناختی برای اینکه افراد دوره سوگواری را به سلامت پشت سر بگذارند، توسط کارشناسان برجسته حوزه روانشناسی آموزش داده شده است.

گفتنی است؛ این دو بسته آموزشی در استودیو ضبط شده و در بستر شبکه های اجتماعی در اختیار شهرندان قرار خواهد گرفت.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.0.9.0
    V6.0.9.0