پنج‌شنبه, 11 آذر 1400
  • ساعت : ۱۲:۴:۳۲
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ 
  • کد خبر : ۱۱۵۶۱
نمایش آثار منتخب دومین رویداد فیلم‌كوتاه "تصویر دهم"  در اصفهان
آثار منتخب دومین سوگواره فیلم‌کوتاه عاشورایی "تصویر دهم"، ۲۰ آبان از ساعت ۱۶ در سالن سوره اصفهان اکران می شود.

دومین سوگواره فیلم‌کوتاه عاشورایی "تصویر دهم" با هدف محوری اشاعه و ترویج سنت‌ها و آیین‌های حسینی به همت موسسه فرهنگی خیریه راه ایمان و مشارکت عتبه مقدسه حسینی(ع) و با همکاری حوزه هنری استان اصفهان و سازمان فرهنگی  اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان برگزار می شود.
در دومین سوگواره فیلم‌کوتاه عاشورایی "تصویر دهم" به انتخاب هیئت داوران متشکل از مجید مجیدی، سیدرضا میرکریمی و نیما جاویدی به سه نفر برتر تندیس، لوح تقدیر و جوایز نقدی اهدا خواهد شد.
 فهرست آثار منتخب این رویداد برای حضور در بخش رقابتی سوگواره شامل فیلم  های کوتاه "باغ سیب"، "بی بی"، "بی حرف و حدیث"، "تا فردا"، "تال"، "تاول"، "تو حسین همه"، "جامانده"، "توفیق"، "جای خالی"، "جوشکار"، "چک چکو"، "حاج روح‌اله" و "خادم الحسین" و"هفتاد و سه‌سالگی"، "داستان لیوان"، "دشمن زباله ها"، " دور دست نزدیک"، "دهش"، "روضه"، "روضه خانگی"، "زیرزمین"، "شام هیئت"، "شیفت"، "عکس آخر"، "قلک اربعین"، "گریز"، "گهواره ای برای علی اصغر"، مراسم"، نذر شیرین"، "نیمه شب اتفاق افتاد" و "همان همیشگی" است.
گفتنی است؛ این ۳۲ فیلم به غیر از اصفهان در شهر های تهران، قم، مشهد و همچنین در کربلا اکران می شود و از میان آن پنج فیلم منتخب مردمی مشخص خواهند شد که حضور برای عموم جهت تماشای آثار آزاد و رایگان است.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.0.9.0
    V6.0.9.0