پنج‌شنبه, 11 آذر 1400
  • ساعت : ۱۱:۳۸:۲۹
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ 
  • کد خبر : ۱۱۵۲۵
تماشای دست‌سازه‌های چوبی در عمارت هنرمند
عمارت هنرمند وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان از روز دوشنبه سوم آبان میزبان نمایشگاهی از آثار معرق و منبت اکرم سادات زراعتی شده است.

زراعتی درباره برپایی این نمایشگاه با مشارکت و همراهی جمعی از همکاران و هنرجوهای خود اظهار داشت: در این نمایشگاه آثار معرق، منبت و مشبک و آثار تلفیقی چوب و رِزین به نمایش درآمده که در بیشتر این آثار آیات قرآن کریم، اشعار حافظ و تابلوهای نقاشی استاد محمود فرشچیان روی چوب کار شده است.
وی افزود: تعدادی آثار حجمی نیز مانند غزال و ماهی و آثار کاربردی مانند جا شمعی، جای حلقه، جعبه دستمال کاغذی و جا کلیدی در کنار آثار شبکه‌بری به نمایش درآمده است.
این هنرمند اصفهانی ادامه داد: در این نمایشگاه علاوه بر آثار شخصی آثار تعدادی از همکاران و هنرجویانم نیز در معرض دید علاقه‌مندان قرار گرفته است که هرکدام از آنها دو تا سه اثر در نمایشگاه دارند.
زراعتی گفت: حدود 15 سال است که به خلق آثار معرق، منبت و مشبک چوب می‌پردازم که 10 سال از این مدت به صورت حرفه‌ای بوده است. دوره‌های مختلفی دیده‌ و زیر نظر اساتید گوناگونی آموزش دیده‌‌ام و از هرکدام نکته‌ای فرا گرفتم و به صورت تلفیقی در آثارم به کار می‌برم.
این هنرمند اصفهانی درباره برپایی نمایشگاه خود در عمارت هنرمند بیان کرد: بهره مندی از فضای قدیمی و سنتی این عمارت و برخورد و تعامل مثبت مسئولین با هنرمندان دلیل برپایی نمایشگاهم در این مکان شد.
گفتنی است؛ علاقه‌مندان به بازدید از این نمایشگاه می‌توانند تا 11 آبان ماه همه روزه از ساعت 9 تا 12 و 16 تا 19 به عمارت هنرمند واقع در میدان شهدا، خیابان ابن‌ سینا، کوچه دوم مراجعه کنند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.0.9.0
    V6.0.9.0