پنج‌شنبه, 11 آذر 1400
  • ساعت : ۱۱:۲۴:۴۸
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ 
  • کد خبر : ۱۱۵۱۶
برگزاری وبینار آموزشی "دبیری و سردبیری خبر در رسانه ها"
وبینار آموزشی "دبیری و سردبیری خبر در رسانه ها"، 28 مهر ساعت 16 از سوی فرهنگسرای تخصصی رسانه برگزار می شود.

مدیر فرهنگسرای رسانه گفت: تحريريه توليد خبر در رسانه ها ، مکان دريافت خبرهای گوناگون داخلی و خارجی است که سردبير با همکاری چند نفر از  دبيران خبری مسئول آماده سازی اخبار برای انتشار هستند که در همین راستا این وبینار آموزشی با بیان محتوایی به ارائه تکنیک های ویژه و تازه در دبیری و سر دبیری خبر می پردازد.
فاطمه شفیعی افزود: این وبینار از سوی فرهنگسرای تخصصی رسانه وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان  و با همکاری انجمن صنفی روزنامه نگاران استان اصفهان با حضور رضا اسماعیلی روزنامه نگار پیشکسوت روزنامه اطلاعات برگزار می شود.
وی ادامه داد:خوشبختانه اصفهان با داشتن بیش از ده روزنامه و چندین هفته نامه محلی از لحاظ انتشار مطبوعات غنی است و این آموزش ها در بروزرسانی و بالا بردن کیفیت نشریات موثر خواهد بود.
وی تصریح کرد: علاقمندان برای شرکت در وبینار می توانند، مشخصات  خود شامل نام و نام خانوادگی،  نام پدر و کد ملی را در واتس اپ به شماره ۰۹۱۳۰۹۱۶۷۲۷ارسال کرده و توسط لینک  https://b2n.ir/isfahan-media  با مرورگر کروم وارد وبینار شده و گزینه مهمان را انتخاب کنند.
گفتنی است؛ به شرکت کنندگان در این وبینار آموزشی، گواهینامه معتبر حضور در کارگاه تعلق می گیرد که علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن 35544096 تماس حاصل کنند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.0.9.0
    V6.0.9.0