پنج‌شنبه, 29 مهر 1400
  • ساعت : ۱۱:۲۷:۰
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ 
  • کد خبر : ۱۱۴۹۹
كتابخانه تخصصی یگان ویژه راه اندازی شد
رئیس اداره امور کتابخانه ها و سالن‌های مطالعه سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان از همکاری این نهاد جهت افتتاح کتابخانه تخصصی یگان ویژه نیروی انتظامی خبر داد.

طیبه فاطمی در این باره اظهار داشت: جلسات مشترکی با مسئولان یگان ویژه پیرامون مشاوره در حوزه ایجاد و راه اندازی کتابخانه یگان داشتیم که طی هم اندیشی های مشترک، مشورت های لازم در خصوص نوع منابع، نحوه سازماندهی، نرم افزار موردنیاز و چگونگی اشاعه اطلاعات و خدمات اطلاع رسانی ارائه شد.
وی افزود: بازدید از محل کتابخانه شامل سالن و مخزن با حضور سرهنگ رضا نصیری فرمانده یگان ویژه استان اصفهان به همراه مسئولین فرهنگی یگان ویژه نیز از جمله اقداماتی بود که در این راستا انجام شد.
وی با بیان اینکه این کتابخانه همزمان با هفته نیروی انتظامی به بهره برداری رسید، ادامه داد: در مخزن این کتابخانه مجموعه ای بالغ بر هشت هزار جلد موجود است که پرسنل یگان ویژه برای تهیه کتاب های موردنظر می توانند به این مرکز مراجعه کنند.
فاطمی خاطرنشان کرد: نرم افزار مورد نیاز این کتابخانه به زودی نصب و پس از آموزش های لازم برای ساماندهی اطلاعات از جمله ذخیره، ویرایش، بازیابی و اشاعه اطلاعات به نیروهای کتابخانه یگان ویژه، ارائه خواهد شد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.0.9.0
    V6.0.9.0