چهارشنبه, 31 شهريور 1400
  • ساعت : ۱۲:۸:۲۱
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ 
  • کد خبر : ۱۱۴۱۹
تماشای نمایش "بزبزقندی و گرگ ناقلا" در سایت تلویزیون تئاتر ایران
نمایش"بزبزقندی و گرگ ناقلا"به کارگردانی امیر شیخ جبلی از سایت تلویزیون تئاتر ایران پخش می شود.

مدیر تالار هنر با اعلام این خبر گفت: این نمایش بارها در اصفهان اجرا شده و در جشنواره های زیادی در سطح استانی و ملی حائز رتبه های برتر شده است.
سعید امامی اظهار داشت: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با توجه به شرایط کرونایی و تعطیلی های سالن های نمایش، به ایجاد سایت تلویزیون تئاتر ایران اقدام کرد و از تمام شهرهای کشور، فیلم نمایش هایی را دریافت و پس از رتبه بندی آثار و تشخیص کارشناسان، برخی از آنها برای نمایش در سایت انتخاب شدند.
وی افزود: علاقه مندان با مراجعه به سایت تلویزیون تئاتر ایران به نشانی www.tv.theater.ir می توانند نمایش موردنظر خود را انتخاب کرده و بلیط آنرا خریداری کنند.
وی ادامه داد: نمایش "بزبزقندی و گرگ ناقلا" یک اثر آموزشی برای مقطع سنی کودکان بوده که به عنوان یکی از آثار منتخب اصفهان برای نمایش در این سایت انتخاب شده است.
وی با اشاره به لزوم تهیه فیلم با کیفیت از آثار نمایشی برای نمایش در سایت تلویزیون تئاتر ایران تصریح کرد: ، فرآیند ضبط و آماده سازی نمایش "بزبزقندی و گرگ ناقلا" به درخواست امیر شیخ جبلی نویسنده و کارگردان اثر در تالار هنر و با حمایت دفتر تخصصی تئاتر اصفهان انجام شد.
گفتنی است؛ نمایش "بزبزقندی و گرگ ناقلا" بیش از ده ها اجرای عمومی در سال های 1393 تا 1398 در شهر اصفهان داشته و جوایزی از جمله دیپلم بهترین بازیگر مرد و تندیس و دیپلم افتخار بهترین طراحی صحنه از چهارمین جشنواره بین‌المللی تئاتر امید آفرین، تندیس و دیپلم افتخار طراحی گریم، تندیس و دیپلم افتخار طراحی لباس، تندیس و دیپلم افتخار بازیگری مرد و تندیس و دیپلم افتخار و رتبه ویژه کارگردانی از سومین جشنواره منطقه ای تئاتر آفتاب را کسب کرده است.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.3.0
    V5.7.3.0