وبینار آموزشی "دبیری و سردبیری خبر در رسانه ها"، 28 مهر ساعت 16 از سوی فرهنگسرای تخصصی رسانه برگزار می شود.

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ 
رئیس اداره امور کتابخانه ها و سالن‌های مطالعه سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان از همکاری این نهاد جهت افتتاح کتابخانه تخصصی یگان ویژه نیروی انتظامی خبر داد.

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ 
طرح های تبلیغات شهری با شعار "برای هم بمانیم" به موضوع واکسیناسیون کرونا اختصاص یافته است.

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ 
رئیس اداره فرهنگی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان از پخش برنامه "جوانی به توان نو" در 24 قسمت از شبکه اصفهان خبر داد.

سومین جایزه سراسری نمایشنامه نویسی کمدی خندستان مجموعه گفتگوهایی را با اساتید برجسته عرصه نمایشنامه نویسی کشور ترتیب داده است.
دبیر علمی بخش پژوهش سومین جایزه نمایشنامه نویسی کمدی "خندستان"، مطالعه چهره شاخص کمدی را دومین حوزه بخش پژوهش این جشنواره دانست.
تهیه‌کننده سریال تازه به تازه از پخش این سریال طنز 13 قسمتی پس از ماه صفر خبر داد.

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ 
دبیر سومین جایزه سراسری نمایشنامه نویسی کمدی «خندستان» از برگزاری این رویداد در در تابستان و پاییز 1400 خبر داد.

رضا اسماعیلی، مدرس دفتر مطالعات و برنامه ریزی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در کارگاه آموزشی دبیری و سردبیری خبر در رسانه ها گفت: هنر سردبیر هدایت روزنامه نگاران برای خلق قصه های خواندنی و جذاب است.
آیین تکریم و معارفه خدمتگزاران مردم در شهرداری اصفهان روز یکشنبه 25 مهرماه در تالارهنر برگزار شد.

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ 
نویسندگان کتاب "سینما به روایت اصفهان" در نشستی به گفت‌وگو درباره مراحل تألیف این کتاب پرداخته و به پرسش‌های علاقه‌مندان درباره آن پاسخ گفتند.

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ 
نشست هم‌اندیشی نخبگان و فعالان اجتماعی عرصه خانواده به همت مرکز تخصصی خانواده سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان و با حضور اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان در کتابخانه مرکزی برگزار شد.

یک نمایشنامه نویس مطرح گفت: به نظرم ما یا کمتر سراغ " اقتباس" رفته ایم و یا اصلا فراموش کرده ایم که بخشی از غنای معنایی و تماتیک آثار می تواند در چرخه دوباره نویسی و بازآفرینی، شکل تازه ای به خود ...
یک پژوهشگر حوزه روانشناسی با بیان اینکه برای داشتن نگاه درست به زندگی نباید هیچ‌گاه برای خود قوانین اشتباه و دست و پاگیر بگذاریم، گفت: باید بدانیم هیچ نقطه‌ای در زندگی نقطه پایان نیست و همیشه می‌ش ...
یک روانشناس و متخصص حوزه جوانان و خانواده تأکید کرد چیزی که می‌تواند ازدواج را برای فرد ممکن و مطلوب کند و رسیدن به بهره‌های آن را میسر کند رسیدن به قابلیت زوجیت است.
یک روانشناس سقوط شور عاطفی مرد را یکی از تأثیرات تأخیر در اقدام به ازدواج برای رسیدن به شرایط مالی مطلوب دانست و گفت: اگر پسر در بازه سنی مناسب اقدام به ازدواج نکند بخش زیادی از امکانات برای تأمین ...
6.0.9.0
گروه دورانV6.0.9.0