پورتال سازمانی

پرتال سازمانی

پورتال هوشمند


فاز دوم طرح «نویسندگی به قلم کتابداران» با هدف تشویق کتابداران به نوشتن و شکستن حصار ترس از نوشتن برگزار می شود.
دست‌اندرکاران شورای اجرایی شهر دوستدار کودک اصفهان، تشکیل شورای مشورتی کودکان و نوجوانان را گامی در جهت داشتن شهری پویا با مشارکت کودکان و نوجوانان در مدیریت شهری می‌دانند.
مجموعه کتاب "مهربانى‌هاى ريزه میزه" در پنج جلد با محوریت کار داوطلبانه به صورت قصه‌گویی و روایت‌گونه تولید و در فضای مجازی قرار خواهد گرفت.
علیرضا مساح از تولید و انتشار 10 فیلم و کلیپ کوتاه در معرفی جاذبه های گردشگری اصفهان به زبان چینی به مناسبت سال نوچینی خبر داد.

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ 
مهدی نصیری گفت: آثار هنری نوشین نفیسی را باید به آرامی و در چند نوبت مشاهده کنیم چرا که هر اثر نفیسی، فصلی است که باید در آن تامل کرد.
پادکست های "جهانواره" در 12 قسمت تهیه شده که از طریق اپلیکیشن های شنوتو و کست باکس در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد.

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ 
سید علی معرک نژاد با اشاره به گنجینه تاریخی ارزشمند تخت فولاد اظهار داشت: تنوع و تکثر شخصیت های آرمیده در تخت فولاد، معماری، هنر و حجاری های بر روی قبور، جایگاه این مکان را در سطح ملی و بین المل ...
رئیس کمیسیون فرهنگی و ورزشی شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: ساماندهی و مرمت آرامگاه کمال الدین اسماعیل، شاعر بزرگ، نگینی بر انگشتر فیروزه ای اصفهان خواهد بود.

چگونگی تولید محتوا در شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌ها موضوع وبینار فرهنگسرای رسانه وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان بود.
دومین جشنواره شعر و داستان کودک و نوجوان شهروندی" شهر من" با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد.

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ 
پروژه "توان هفت" با هدف آموزش یکصد هزار شهروند اصفهانی در حوزه کارآفرینی و توسعه کسب و کار به همت خانه جوان وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان در حال اجرا است.

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ 
تالار هنر اصفهان پس از بازسازی و بهبود وضعیت آن با حضور شهردار و اعضای شورای شهر اصفهان بازگشایی شد.

نویسنده کتاب "میرزاده عشقی" اصفهان را مهد هنر و پایتخت فرهنگی ایران نامید و گفت: اصفهان برای اینکه بتواند به ‌تنهایی ویترین هنر ایران باشد، باید این تجلی ‌گاه فرهنگی را با درایت، هوشمندی به پایگ ...

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ 
کارشناس شعر مجله کیهان بچه ها گفت: خوب زندگی کردن، تمرین می خواهد و خوب شعر گفتن نیز تجربه می خواهد، در واقع زندگی چیزی جز تجربه زیسته نیست.

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ 
احمد اکبرپور در کلاس های نویسندگی به شوخی به شاگردانش می گوید: "اگر قدرت ضایع شدن دارید، نویسنده شوید."، اگر یک نویسنده در جشنواره ای دید نشده، اتفاقی رخ نداده است، کار خوب "پا" دارد و اگر راه ب ...

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ 
یک شاعر و نویسنده گفت: باید در این بزرگداشت ها شاهد حضور بیشتر مردم باشیم تاجامعه به صورت کامل صائب را بشناسد.
0 مرکز تخصصی فعال
0 برنامه اجرا شده
0 بازدید کل
5.7.3.0
گروه دورانV5.7.3.0