پورتال سازمانی

پرتال سازمانی

پورتال هوشمند


تاريخ وقوع خبر :
 ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ 
مسابقه مجازی "یادواره دفاع مقدس" در قالب ارائه سوالات چهارگزینه ای با موضوع دفاع مقدس برگزار می شود.
رئیس اداره امور کتابخانه‌ها و سالن‌های مطالعه سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان از ایجاد کتابخانه تخصصی ایثار و شهادت در فرهنگسرای پایداری این سازمان خبر داد.
مهلت ارسال آثار به جشنواره سراسری نمایشنامه نویسی "خندستان" تا 30 مهرماه تمدید شد.
برنامه های ویژه هفته دفاع مقدس و اربعین حسینی در قالب 70 عنوان از سوی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان اعلام شد.

دبیر علمی بخش پژوهش سومین جایزه نمایشنامه نویسی کمدی "خندستان"، مطالعه چهره شاخص کمدی را دومین حوزه بخش پژوهش این جشنواره دانست.
تهیه‌کننده سریال تازه به تازه از پخش این سریال طنز 13 قسمتی پس از ماه صفر خبر داد.

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ 
دبیر سومین جایزه سراسری نمایشنامه نویسی کمدی «خندستان» از برگزاری این رویداد در در تابستان و پاییز 1400 خبر داد.

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ 
برگزاری جشنواره ملی ترویج نجوم ادیب، یادمان پروفسور احمد کیاست‌‌پور، فرصتی برای ارائه آثار منجمان آماتور فراهم خواهد کرد.

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ 
همایش "اسوه صبر و مقاومت" در آستانه هفته دفاع مقدس با محوریت تکریم از دختران جهادگر جبهه سلامت به همت بانوسرای آفتاب وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان و با همکاری امور بانوان بن ...

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ 
هادی سیف پژوهشگر هنرهای سنتی و مردمی ایران گفت: گرایش من به هنرهای مردمی و هنرمندان گمنام بخشی از تلاشم در دفاع از سهم و اجر هنرمندان عاشق و عابدی است که قصدشان وصال حضرت دوست است.

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ 
کارگاه تخصصی "عکاسی تلسکوپی از ابزار تا پردازش" با حضور امیرحسین ابوالفتح مدرس و داورعکاسی نجومی به همت مرکز آموزش نجوم ادیب برگزار شد.
یادمان یکصدویازدهمین سالگرد رحلت فیلسوف و فقیه ربانی آیت اله جهانگیرخان قشقایی در قالب برنامه "از یادنرفتنی ها" به همت حوزه هنری اصفهان، مجموعه تاریخی، فرهنگی و مذهبی تخت فولاد و سازمان فرهنگی اجت ...

یک نمایشنامه نویس مطرح گفت: به نظرم ما یا کمتر سراغ " اقتباس" رفته ایم و یا اصلا فراموش کرده ایم که بخشی از غنای معنایی و تماتیک آثار می تواند در چرخه دوباره نویسی و بازآفرینی، شکل تازه ای به خود ...
یک پژوهشگر حوزه روانشناسی با بیان اینکه برای داشتن نگاه درست به زندگی نباید هیچ‌گاه برای خود قوانین اشتباه و دست و پاگیر بگذاریم، گفت: باید بدانیم هیچ نقطه‌ای در زندگی نقطه پایان نیست و همیشه می‌ش ...
یک روانشناس و متخصص حوزه جوانان و خانواده تأکید کرد چیزی که می‌تواند ازدواج را برای فرد ممکن و مطلوب کند و رسیدن به بهره‌های آن را میسر کند رسیدن به قابلیت زوجیت است.

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ 
استاد محمود نیکبخت شاعر، منتقد، پژوهشگر و مترجم ادبی درگذشت




5.7.3.0
گروه دورانV5.7.3.0