جمعی از نمایندگان اقشار مختلف معلولین اصفهان در آستانه روز جهانی معلولین در نشستی خبری با شهردار اصفهان و معاونین ایشان ملاقات خواهند کرد.
مسئول فرهنگسرای پرسش از برگزاری مسابقه کتابخوانی «ده فرمان در باب خودشناسی» به صورت مجازی خبر داد.

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ 
تیم سوپرنوا به عنوان قهرمان مسابقات لیگ نجوم و فضا معرفی شد.

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ 
تعداد 10 عنوان کتاب منتشر شده از سوی انتشارات سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان ویژه هفته کتاب و کتابخوانی معرفی شد.

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ 
نویسنده و کارگردان نمایش "چشم‌های معصوم مهتاب" گفت این نمایش ویژه خانواده و درباره کودکان کار و برشی از زندگی آنهاست.

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ 
گروه آوازی مولا در ویژه برنامه پاسداشت یاد شهدای بیست و پنجمِ آبانِ سال 61 در اصفهان به مدت چهارشب در میدان امام می نوازد.

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ 
رئیس امور کتابخانه‌ها و سالن‌های مطالعه سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان از برگزاری ویژه‌برنامه‌هایی به مناسبت هفته کتاب خبر داد.

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ 
 ویژه‌برنامه "شهید کوچه ما روشنایی شهر است"، ادای دین معاونت فرهنگی شهرداری اصفهان به 370 شهید گلگون‌کفن عملیات محرم سال 61 است که همزمان با سالروز حماسه و ایثار مردم اصفهان برگزار می‌شود.

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ 
رئیس هیئت مدیره انجمن مراکز بهزیستی استان اصفهان با اشاره به اهمیت ساختن روابط عاشقانه بین زوجین گفت: عشق بدون احترام شوخی بیش نیست، زوجین در ابراز عشق از کلمات مودبانه استفاده کنند و جملات و کلما ...
به مناسبت نکوداشت روز اصفهان مستند داستانی "معتمدالدوله" در سالن اجتماعات کتابخانه مرکزی با حضور عوامل تولید فیلم، به نمایش گذاشته شد و پس از بخش مستند داستانی معتمدالدوله نشاط اصفهانی، عوامل مستن ...
فیلم مستند "سرود جمشید" با حضور معاون فرهنگی شهردار در کتابخانه مرکزی اصفهان اکران شد؛ این فیلم مروری بر زندگینامه استاد جمشید مظاهری و تاثیر این شخص بزرگ بر روی شناخت اصفهان دارد.
به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی آیین رونمایی از چهار جلد پایانی کتاب "فرهنگ‌نامه بزرگ شهروندی" از مجموع ۱۶ جلد و همچنین ۲۱ جلد کتاب "کُنشگری شهروندی" در کتابخانه عمومی ارشاد برگزار شد.

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ 
رئیس هیئت‌مدیره انجمن عکاسان ایران در نشست نمایش مستند «ظهور و ثبوت» به موضوع فقر آرشیو در عکاسی ایران و اهمیت ایجاد موزه عکس پرداخت.
یک نمایشنامه نویس مطرح گفت: به نظرم ما یا کمتر سراغ " اقتباس" رفته ایم و یا اصلا فراموش کرده ایم که بخشی از غنای معنایی و تماتیک آثار می تواند در چرخه دوباره نویسی و بازآفرینی، شکل تازه ای به خود ...
یک پژوهشگر حوزه روانشناسی با بیان اینکه برای داشتن نگاه درست به زندگی نباید هیچ‌گاه برای خود قوانین اشتباه و دست و پاگیر بگذاریم، گفت: باید بدانیم هیچ نقطه‌ای در زندگی نقطه پایان نیست و همیشه می‌ش ...
یک روانشناس و متخصص حوزه جوانان و خانواده تأکید کرد چیزی که می‌تواند ازدواج را برای فرد ممکن و مطلوب کند و رسیدن به بهره‌های آن را میسر کند رسیدن به قابلیت زوجیت است.
6.0.9.0
گروه دورانV6.0.9.0