پورتال سازمانی

پرتال سازمانی

پورتال هوشمند


تاريخ وقوع خبر :
 ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ 
کارگاه ها و برنامه های متنوعی ویژه تابستان از سوی منطقه 4 شهرداری اصفهان در باغ غدیر برگزار می شود.
رئيس اداره فرهنگي اجتماعي منطقه 12شهرداری اصفهان از آغاز ويژه برنامه هاي تابستانه در محلات 10 گانه این منطقه خبر داد.
طرح «مبادله برخط» با محوریت تعویض کتاب با امکان انتخاب آنلاین در سایت کهن برگ در حال اجرا است.
ثبت نام دوره های آموزشی تالار هنر ویژه ترم تابستان تا 30 خرداد در محل تالارهنر انجام می شود.

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ 
طرح تدوین تاریخ شفاهی پیشکسوتان اصفهان اقدام مهمی در راستای حفظ گنجینه های ورزشی بوده که علاوه بر ترسیم گذشته ورزش استان، چراغ راهی برای آینده خواهد بود.

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ 
تئاتر «مکث روی ریشتر هفتم» از 10 تا 21 خردادماه در تالار هنر اصفهان به روی صحنه رفت؛ نمایشی که به سراغ سوژه‌ای در حال و هوای دوران دفاع مقدس رفته بود.
معاون فرهنگی شهردار و رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تأکید کرد در رویکرد جدید شهری، کارگزاران توسعه پایدار کودکانی هستند که مدیریت شهری باید سخن آنها را بشنود و برنامه‌ریزی‌های شه ...
رئیس کمیسیون فرهنگی ورزشی شورای اسلامی شهر اصفهان و عضو شورای سیاست‌گذاری سمپوزیوم بین‌‌المللی «آرمان‌شهر کودکان» گفت: ایجاد فضای رقابتی میان شهرها به تحقق شهر دوستدار کودک کمک می‌کند.

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ 
رویداد «مد پایدار» با رویکرد صنایع‌دستی و ساخت عروسک‌های ایران و ملل با تن‌پوش‌های سنتی، مدرن و خلاق با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد.

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ 
یک مشاور فعالیت‌های چندرسانه‌ای با تأکید بر حذف راه‌های نفوذ(هک) و استفاده از امکانات بازیابی و ریکاوری در اینستاگرام، قوانین و بایدها و نبایدهای فعالیت موثر در این فضا را تشریح کرد.

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ 
دومین دوره جشنواره ملی نقاشی و مجسمه‌سازی کمانک اصفهان با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد.
"رادیو تاکسی" با محوریت ارائه مفاهیم شهروندی و تکریم تاکسی‌رانان زحمتکش از سوی اداره توسعه فرهنگ شهروندی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان افتتاح شد.

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ 
استاد محمود نیکبخت شاعر، منتقد، پژوهشگر و مترجم ادبی درگذشت

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ 
یک اصفهان‌شناس و مدرس تاریخ، اصفهانی بودن را یک مسئولیت دانست و تأکید کرد همه ما باید به جای بحث‌های بیهوده سیاسی اهمیت و مسئولیت ایرانی و اصفهانی بودن را به جوانان بیاموزیم.
نویسنده کتاب "میرزاده عشقی" اصفهان را مهد هنر و پایتخت فرهنگی ایران نامید و گفت: اصفهان برای اینکه بتواند به ‌تنهایی ویترین هنر ایران باشد، باید این تجلی ‌گاه فرهنگی را با درایت، هوشمندی به پایگ ...

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ 
کارشناس شعر مجله کیهان بچه ها گفت: خوب زندگی کردن، تمرین می خواهد و خوب شعر گفتن نیز تجربه می خواهد، در واقع زندگی چیزی جز تجربه زیسته نیست.
5.7.3.0
گروه دورانV5.7.3.0