Wednesday, February 19, 2020
  • time : 10:20:18
  • Date : 12/12/2019
  • news code : 4005
ناژوان میزبان دومین جشنواره  پاییزی "  برگ ها و رنگ ها "
مدير طرح ساماندهي ناژوان گفت: جشنواره پاييزي "برگ ها و رنگ ها"،‌ همانند سال گذشته ميزبان علاقه مندان و هنرمندان شهر اصفهان است.

سيد رسول هاشميان افزود: سال گذشته برای اولین بار جشنواره پاييزي "برگ ها و رنگ ها" با مشاركت مديريت ساماندهي طرح ناژوان،‌ اداره كل ارتباطات و امور بين الملل شهرداري اصفهان و اداره امور تفريحي سازمان فرهنگي اجتماعي ورزشی شهرداری اصفهان برگزار و با استقبال كم نظير شهروندان اصفهانی در ميدان جشن هاي ناژوان روبرو شد.

وی اظهار داشت: در این جشنواره یک روزه شهروندان خوش ذوق اصفهانی با استفاده از برگ های پاییزی طرح های مختلف ابتکاری مانند نماد اصفهان، زاینده رود، طرح های دوخت لباس، درختان مختلف، نمادهای مهربانی انسان ها و دور هم نشینی اجرا كردند.

وی ادامه داد: اين روزها نيز ريزش برگ هاي پاييزي جلوه بسيار زيبايي به فضاي ناژوان بخشيده و منجر به نشاط و بهره بصري گردشگران به ويژه جوانان و نوجوانان شده که در همین راستا بر آن شدیم تا دومین جشنواره پاییزی "برگ ها و رنگ ها" را صبح جمعه 22 آذرماه از ساعت 10 صبح برگزار کنیم.

 مدير طرح ساماندهي ناژوان گفت: برگ هاي پاييزي براساس هماهنگي هاي انجام شده تا آخر آذر در سطح فضاي سبز و معابر پارك باقی خواهند بود و پس از آن همگي به ميدان جشن هاي ناژوان براي اجراي جشنواره منتقل مي شوند.

هاشميان با اشاره به ضرورت رويداد محور شدن برنامه هاي تفريحي و گردشگري خاطرنشان کرد: ما از همه شهروندان اصفهاني دعوت مي كنيم تا با حضور خود در اين جشنواره از فضاي زيباي پاييزي ناژوان و لذت برگزاري يك مسابقه خانوادگي هيجان انگيز بهره مند گردند.

Average :  0 |  Submitted :  0

Tags

    5.5.5.0
    V5.5.5.0