پورتال سازمانی

پرتال سازمانی

پورتال هوشمند


جشنواره فرهنگی ورزشی مولای عرشیان و بانوی قدسیان در رشته های مختلف ورزشی برگزار شد و نفرات برتر این رویداد معرفی شدند.

Event Date :Sat Sep 26, 2020
هفته فرهنگی اصفهان بهانه خوبی بود تا با وجود مهمان ناخوانده که به کرونا معروف و شهره است و این روزها ترس زیادی را در دل مردم ایران و دیگر کشورها انداخته، وظیفه هنرمندان نسبت به قبل سنگین تر شود.
بیماری‌های واگیردار با جامعه بشری همزاد بوده است. هر از چندگاهی یک بیماری مسری به جان آدمی‌زاد افتاده و لطمات جبران‌ناپذیری به آن وارد می‌نماید.
یک پژوهشگر فضای مجازی تاکید کرد استفاده از ربات‌های مجازی برای فراگیرکردن یک موضوع در رسانه‌های اجتماعی ابزار سوءاستفاده از شخصی‌سازی اطلاعات در رسانه‌های اجتماعی و رسیدن به اهداف سیاسی است.

احسان رضایی داستان‌نویس، منتقد ادبی و خبرنگار حوزه‌ کتاب به عنوان مجری اختتامیه دومین دوره جایزه جمالزاده گفت: اعتبار جایزه جمالزاده در گرو تداوم آن است
یک شاعر و نویسنده گفت: باید در این بزرگداشت ها شاهد حضور بیشتر مردم باشیم تاجامعه به صورت کامل صائب را بشناسد.
یک شاعر آیینی گفت: اگر الفاظ و تعابیری را در غزل فنی به‌کار می‌بریم، نمی‌توانیم در شعر مذهبی و هیئت نیز از آنها استفاده کنیم و اگر این مرزها را بشناسیم، اتفاقاً آیینی سرودن بسیار هم دلچسب می شود.
رییس انجمن آسیب‌شناسی اجتماعی ایران معتقد است همواره در بحران‌ها از شرایط پس از بحران غافل هستیم و اگر فکری به حال افزایش آمار آسیب‌های اجتماعی در اصفهان عوارض آن از کرونا بیشتر خواهد بود.

مدیر دفتر تخصصی سالمند(باغ تجربه) سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان از برگزاری برنامه‌های هفته سالمند به صورت مجازی خبر داد.
لوح فشرده "منظومه خاک و خون" با صدای پیمان کلانتر معتمدی، پنجم مهرماه به مناسبت بزرگداشت هفته دفاع مقدس رونمایی می شود.
نرم افزار "آسمانیها" با افزودن قابلیت جدید ارسال اطلاعات شهید توسط خانواده شهدا و رزمندگان در هفته دفاع مقدس معرفی می شود.
فرهنگسرای پایداری به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس، برنامه "طائران قدسی" را برگزار می کند.

معاون ورزشی تفریحی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان برگزاری مجازی جشنواره فرهنگی ورزشی "مولای عرشیان و بانوی قدسیان" با شرایط موجود بیماری کرونا را نمونه‌ای از تبدیل تهدید به فرصت دانست.

Event Date :Thu Sep 10, 2020
معاون فرهنگی شهردار و رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان جزئیات اجرای طرح ملی شهرهای فعال ایران را تشریح کرد.
رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان هدف از برپایی نمایشگاه "خط خون" در گذر فرهنگی چهارباغ را ارائه آموزش های غیرمستقیم به شهروندان در قالبی حرفه‌ای و هنرمندانه دانست.
0 مرکز تخصصی فعال
0 برنامه اجرا شده
0 بازدید کل
5.7.3.0
گروه دورانV5.7.3.0